воскресенье, 7 января 2018 г.

Урок математики 2 клас . Таблиця множення числа 2.

Тема. Таблиця множення числа 2.
Мета.  Ознайомити учнів з таблицею множення числа 2 і її практичним застосуванням, формувати уміння використовувати здобуті знання в житті; розвивати логічне мислення, пам’ять; виховувати любов до математики.
Тип уроку. Урок вивчення нових знань.
Педтехнологія: ігрова, інтерактивна, продуктивна.
Методи і прийоми: гра «Розшифруй слово», гра «Забіг по колу»,гра «Порівняй не обчислюючи».
Обладнання. Підручник Математика 2 клас М. В. Богдановича, картки до гри «Розшифруй слово», «Забіг по колу», таблиця множення.
Хід уроку
I.   Пропедевтична практика.  (8 хв).
Прийшла зимонька – зима. Діти з нетерпінням чекають зимових свят. Вони починають готуватися: вчать вірші, пісні, танці, весело їм. Але злому чаклуну це недовподоби. Йому не подобається, коли дітки посміхаються, веселяться. І він вирішив заморозити малюків. Чаклун був злим, тому дуже швидко виконав своє бажання і втік, щоб його ніхто не помітив.
 Добра фея була недалеко, помітила щось неладне і поспішила на допомогу. .Вона розморозила діток, але через переохолодження вони втратили слух і голос. Тому, щоб повернути слух і голос, діткам треба розігрітися, тобто попрацювати розумово, виконати всі завдання, тільки тоді повернеться слух і голос.
Гра «Розшифруй слово».
12+13=                     7+8=                    25-11=
17+13=                     30-10=                 20+20=
25 –«Д»;    15- «н»;    14- «і»;     30-  «п»;      20- «р»;  40- «о».
Щоб прочитати назву річки, потрібно виконати математичні дії, а потім за одержаними результатами послідовно скласти слово.
Слово Дніпро.

II.      Етап орієнтації. (1хв).
III.     Презентація. (2хв)
Читаємо №421
Знаходити добуток додаванням незручно. Треба скласти і вивчити таблицю множення числа 2.
IV.    Практика на прикладах. (5хв).
   Хвилинка каліграфії. (1 хв).
Задача №422.
Фізкультхвилинка. (2 хв).
V.  Керована практика. ( 8 хв)
1. Гра «Порівняй не обчислюючи» №424.
2. Розвязування логічних завдань.
1. Дві сестрички збирали полунички. Аня зібрала кошик, а Наталка стільки і ще півстільки. Хто більше зібрав полунички Аня чи Наташа?
2. Василько ніс 1 кг цукерок, а Полінка 1 кг пуху. У кого вантаж був важчим у Василька чи в Полінки?
3. Офтальмологічна пауза.
VІ.    Незалежна практика. (12 хв).
Гра «Забіг по колу»
Записаний ланцюжок прикладів, які потрібно виконати строго за вказівкою стрілки. При правильному виконанні завдань одержуємо перше число ланцюжка. Використовуємо таблицю множення числа 2.

                                             2 * 2 =
      *  2  =
           +2  =
-         8 =
Задача №425
Ми добре попрацювали, виконали всі завдання і до нас поступово повертається слух і голос.
VII. Домашня практика. (6 хв).

Комментариев нет:

Отправить комментарий